Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 20 - 26 lutego 2017 r.


Uprzejmie informujemy, że w dniach 20 lutego – 26 lutego 2017  roku Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje  „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.
W Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, sądach, prokuraturach, komendach policji i siedzibach samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych na terenie kraju zostaną zorganizowane dyżury specjalistów. Informacji prawnej udzielać będą adwokaci, radcowie prawni, aplikanci adwokaccy, radcowscy i notarialni, ale także prokuratorzy, funkcjonariusze Policji czyli osoby, które posiadają specjalistyczną wiedzę dotyczącą postępowania przygotowawczego oraz w zakresie postępowania wykonawczego.
Z uwagi na powyższe informujemy,  że lista podmiotów, w których będzie można uzyskać niezbędne informacje i ich adresy znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości - www.ms.gov.pl oraz na stronie  www.pokrzywdzeni.gov.pl.

W Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim w dniach 20 - 26 lutego 2017 roku w godzinach od 14.00 do 15.30 zorganizowane zostały  dyżury podczas których asystenci sędziów i referendarze sądowi będą udzielać porad  prawnych osobom pokrzywdzonym  przestępstwem.
Osoby chcące skorzystać z porady proszone są o zgłoszenie się do pokoju nr 8.


Dokument wpisał: Zbigniew Wójcik
Dokument wytworzył: Anna Dyczewska - Lizon
Data wytworzenia informacji: 2017-02-17
Data udostępnienia informacji: 2017-02-17