Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych, Rodzinnych i Nieletnich


ul. Nowy Rynek 2
24-300 Opole Lubelskie

 

Sekretariat Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Opolu Lubelskim

Bożena Czapla - starszy sekretarz sądowy

email:zkss@opolelubelskie.sr.gov.pl

godziny urzędowania: poniedziałek-piątek 07:30 - 15:30 pok.1


Kierownik Zespołu
Anna Wójtowicz, dyżury: poniedziałek, środa, czwartek w godz. 8.30 – 15.00
email: anna.wojtowicz@opolelubelskie.sr.gov.pl
tel/fax 81 827 25 92

Kuratorzy zawodowi dla dorosłych
godziny urzędowania : 8.30 – 15.00

email: zkss@opolelubelskie.sr.gov.pl
tel/fax 81 827 25 92 

 

Beata Niedziela 
dyżury: poniedziałek, środa 
email: beata.niedziela@opolelubelskie.sr.gov.pl

Bożena Pastwa
dyżury: wtorek, czwartek
email: bozena.pastwa@opolelubelskie.sr.gov.pl

Jadwiga Postrzech
dyżury: poniedziałek, czwartek
email: jadwiga.postrzech@opolelubelskie.sr.gov.pl

Marta Wójciak – Niewęgłowska
dyżury: wtorek, piątek
email: marta.wojciak@opolelubelskie.sr.gov.pl


Kuratorzy zawodowi rodzinni
godziny urzędowania: 8.30 -15.00

email: zkss@opolelubelskie.sr.gov.pl
tel/fax 81 827 25 92

Joanna Ptak
dyżury: wtorek, czwartek
email: joanna.ptak@opolelubelskie.sr.gov.pl

tel. kom.: 786 874 774


Agnieszka Stefaniak
dyżury: poniedziałek, czwartek
email: agnieszka.stefaniak@opolelubelskie.sr.gov.pl

tel. kom.: 786 874 774

 

Łukasz Strużek 

dyżury: środa, piątek
email: lukasz.struzek@opolelubelskie.sr.gov.pl

tel. kom.: 786 874 774

 

Aplikant kuratorski Robert Mazur

robert.mazur@opolelubelskie.sr.gov.pl

 

Aplikant kuratorski Angelina Urba

angelina.urba@opolelubelskie.sr.gov.pl


Dokument wpisał: Jakub Bigora
Dokument wytworzył: Zbigniew Wójcik
Data wytworzenia informacji: 2010-05-27
Data udostępnienia informacji: 2009-10-07